InstaCam

Prawie jak Instagram

InstaCam to darmowy, nieoficjalny klient Instagram na telefony z systemem Windows Phone. Pozwala on na skorzystanie z 7 filtrów i umożliwia publikowanie zdjęć za pomocą portali Facebook, Twitter, czy Flickr. Jeśli lubisz dzielić się swoimi fotkami, koniecznie pobierz InstaCam na Windows Phone. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo funkcjonalności Instagram
  • Nie trzeba mieć konta w serwisie

Wady

  • Nie można dodawać zdjęć

Bardzo dobry
8

InstaCam to darmowy, nieoficjalny klient Instagram na telefony z systemem Windows Phone. Pozwala on na skorzystanie z 7 filtrów i umożliwia publikowanie zdjęć za pomocą portali Facebook, Twitter, czy Flickr. Jeśli lubisz dzielić się swoimi fotkami, koniecznie pobierz InstaCam na Windows Phone.

Co wyróżnia InstaCam spośród innych podobnych aplikacji? Na pewno to, że za jego pomocą można bez posiadania konta przeglądać, wyszukiwać oraz komentować zdjęcia z Instagram. Jest to z pewnością nowość i chyba żadna aplikacja inna niż oryginał na to nie pozwala. Niestety, nie ma opcji zrobienia zdjęcia i umieszczenia go w swojej kolekcji Instagram.

InstaCam posiada minimalistyczne i niestety niezbyt intuicyjne menu. Na ekranie trudno odnaleźć przyciski funkcyjne, przez co nawigacja jest utrudniona. Jeśli jednak marzysz o namiastce Instagram, to InstaCam będzie dobrym rozwiązaniem!